"Onur Yürüyüşü" adı altında gerçekleştirilen gösterileri nasıl değerlendiriyorsunuz?

Manşet
  Ekleme Tarihi   Kategori Soru - Cevaplar
00:00 00:00
Oynat Duraklat Ses Seviyesi Tam Ekran
  Ekleme Tarihi   Kategori Soru - Cevaplar

"Onur Yürüyüşü" adı altında gerçekleştirilen gösterileri nasıl değerlendiriyorsunuz?

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

3,909 izlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

 • mete
  Yorum Tarihi

  kişiyi eşcinsel olarak yaratan Allahın hiç mi suçu yok ? Şunu bilinki o kişiler erkek bedenine sahip olabilirler ama kadın beynine sahipler ve erkek vücuduna hapsolmuşlar. onlar açısından bakarsak ıstırap verici bir durumdur. bu kişler bu zor durumları yüzünden toplumda dışlanıyor hor görülüyor şiddet görüyorlar.Birde sizin gibiler çıkıp dini yönden linç ediyorlar . eşcinsellik bir trend değildir yaratılış hatasıdır bu yüzden aman eşcinsel olmayın haramdır demenize gerek yok. normal bir insan eşcinsel olmaz. Ha bakın şöyle adamlar var kadınlardan hoşlanıyor ama bulursa eşcinsel hayvan çocuk vs farketmez ilişkiye giren tipler var ve namazında niyazında tipler bunlar bunları uyarın.

 • Öncü Nesil
  Yorum Tarihi

  Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin.hocam yolunuz yolumuzdur.

 • Zübeyde
  Yorum Tarihi

  Allah o yürüyüşü yapanları ıslah etsin ve o hakikati söylemeyen hocaları da bildiği gibi yapar inş.Allah Alparslan hocamızı başımızdan eksik etmesin ve yolu açık olur inş.

 • zynb
  Yorum Tarihi

  yok ama bizim muhterem hocalar ! çok hoşgörülü.. "Eşcinselliği onaylamam. Ama birer insan olarak sayar ve dua ederim. Onlara veya başkasına hakaretten Allah'a sığınırım."...diyorlar.bu ne biçim aşağılık psikolojisi.islamın onlara verdiği tek hak tevbe etme hakkıdır.