İnternette bazı haber sitelerinde Suriye ile ilgili yorumlarınız sebebiyle size atılan İrancı iftirasına cevabınız nedir?

Manşet
  Ekleme Tarihi   Kategori Soru - Cevaplar
00:00 00:00
Oynat Duraklat Ses Seviyesi Tam Ekran
  Ekleme Tarihi   Kategori Soru - Cevaplar

İnternette bazı haber sitelerinde Suriye ile ilgili yorumlarınız sebebiyle size atılan İrancı iftirasına cevabınız nedir?

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

7,352 izlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

 • MUHAMMED
  Yorum Tarihi

  İFTİRALAR BİZİ DAVAMIZA DAHA SAĞLAM BAĞLANMAMIZI SAĞLAR

 • öncüler
  Yorum Tarihi

  Hocam dik dur eğilme öncü nesil seninle.

 • erkan
  Yorum Tarihi

  Hocam, yaklaşık bir yıldır bütün konuşmalarınızı takip ediyorum. Bendeniz islami değerlere tamamen yabancı biri iken, sayenizde -hiç olmazsa- biraz daha yaklaştım, teşekkür ederim.
  Bu yakınlaşmanın sizin sayenizde olmasının nedenini ise tek bir cümle ile açıklayabilirim; "sizi anlıyorum". Uzun yıllar boyunca, bir pozitif bilimin inceliklerini öğrenmeye adanmış zamanların neticesinde -samimiyetle dinlediğim onlar hoca içerisinde- sadece sizi anlıyorum. Bu iletişim bağını da, sizin de geçmişte pozitif ilimler alanında öğrenim görmüş olmanıza bağlıyorum. Bu durumun, aynı zamanda günümüz islami önderlerinin de en büyük sorunlarından birine de işaret ettiğini düşünüyorum; hemen hiç pozitif bilim öğrenimi görmemek.
  İster kabul edin ister etmeyin, diğer cemaat liderleriyle en büyük farkınızın bu olduğunu düşünüyorum. Pozitif bilimler insanın "analiz" yeteneğini geliştiren yegane araçlar. Bir olguyu oluşturan nedenler ile olgunun arasında doğru bir ilişki kurabilmek için, pozitif bilimin tornasından geçmek gerekiyor. Eşyanın tabiatını layıkı ile anlamak için fizik, matematik bilmek gerekiyor, bilmeyince de suriye meselesindeki -maalesef- hayalperest düşünceler ortaya çıkıyor.
  Özellikle bu videonuza sonuna kadar katıldığım için, yorumumu buraya yazdım. Bana öğrettikleriniz için şahsım adına teşekkür ederim.

 • ahmet
  Yorum Tarihi

  hocam simdi furkan vakfı olarak bizim de islami devrim yapabilmemiz için büyük devletlerden destek mi almamız gerekiyor.

 • ismail baş
  Yorum Tarihi

  çok ferasetli adam alparslan kuytul.. ben nureddin yıldız hocanın öğrencisiyim bu kadar iftira şu adama hiç utanmıyorlar. adam herkesin hakkını tam veren ehli sünnet bir insan ayıp yahu.

 • rabia öztürk
  Yorum Tarihi

  haklıysan korkma hak seni korur [hz. ali] biz senin haklı ve yolunun doğruluğundan eminiz hocam. İftiraciların iftirası seni üzmesin hocam , er yada geç hakikatlar ortaya çıkacaktır. ALLAH biğeni kuvvet, kalbine ferahlık versin HOCAM... ölüm bize gelene kadar arkandayız...

 • azeri
  Yorum Tarihi

  dilinize sağlık

 • HATTAP
  Yorum Tarihi

  Ebu Derda, Nebi (sallallahu aleyhi ve sellem)’den işittiği bir hadisi şöyle rivayet etmektedir: “Büyük savaş gününde müslümanların çadırı (kalesi) Şam’ın en hayırlı şehirlerinden olan Dimeşk adındaki şehir tarafındaki Guta da olacaktır.” Guta, Dimeşk’in çevresinde bulunan bir mekandır.

 • haydar akoraler
  Yorum Tarihi

  Hocam Allah'cc sizden razı olsun bizi aydınlattığınız için .Siz haklı çıktınız Ama bazı karanlık adamlar size iftira atarak insanları aldatıp binlerce kardeşimizin ölmesine sebep oluyorlar .Bunlar elbette birgün Allaha hesep verecekler.

 • blr
  Yorum Tarihi

  türkiyenin ılımlı gruplardan başka kimseye yardım etiği yok .....zaten ettiği yardımlarda suud ve abd onaylı...

 • seyid
  Yorum Tarihi

  kişi kendi zihniyetini ilah edinir ken ilahına uymuyorsa laf atar iftita eder ve insan yerine koymuyor ALAH ac sizden razı olsun hocam iftiracılar karanlık insanlar plan kuruyorlar unutuyorlar ALLAH ac de bir planı var.VALLAHİ eyilmeden bükmeden ketmetmeden rabbani metotla yürüyen bu cemaati ALLAH ac destekler biz ALLAHLA olmadan once ALLAH bizimle....

 • mesut
  Yorum Tarihi

  Allah razı olsun

 • Abdurrahman
  Yorum Tarihi

  ALLAHIN yardımı var. Hiç Birşey olmasada

 • FURKAN
  Yorum Tarihi

  Meyve Veren Ağaç Taşlanır Hocam.Boş Kelam Ediyorlar.İt ÜRÜR,Kervan YÜRÜR Bi İznilleh ...

 • @kaplan
  Yorum Tarihi

  siz gerçekten farklı bir hocasınız...sizi çok seviyrm .

 • veysi
  Yorum Tarihi

  Hocanın analizine katılıyorum.Benim de yıllardır söylediklerim.

 • furkan
  Yorum Tarihi

  bizim ülkede kendi zihniyetinden olmayanı insan yerine koymuyorlar