2016 İskenderun Mitingi

  Ekleme Tarihi   Kategori Basın Açıklaması
00:00 00:00
Oynat Duraklat Ses Seviyesi Tam Ekran
  Ekleme Tarihi   Kategori Basın Açıklaması

2016 İskenderun Mitingi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

5,214 izlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

 • Selma
  Yorum Tarihi

  Böyle bir dönemde bu görüntüleri görmek tuhaf. Ortada ne var da böyle şeyler yaşanıyor ki?
  AKP iyice yoldan mı çıktı yani? Bu mu? İnşallah kendinizi kullandırtmıyorsunuzdur. Bir milletvekili tanıdığıma soracağım sizin vakfınızı inşallah. Partili de değilmişsiniz, niye böyle yapsın ki? Sanki diğer bütün cemaatler AKP'nin her yaptığına mı doğru mu diyor? Güzel güzel yetiştiriyorlar işte kendilerine mensup olanları. Birkaç Nakşi öğrenci evinde ve Kuran kursunda kaldım mesela; laikliği kabul edecek kimse görmedim. Hepsi de Kuran ve Sünnet çizgisinde. Kimse de AKP'nin hatalarını görmezden gelecek insanlar değiller. Belki kadınların çalışması gibi konularda farklı görüşleriniz vardır bazısıyla; bu. Size niye bu denli tepki var?

 • Yılmazzade
  Yorum Tarihi

  Valla Alpaslan hocamdan iyi bir cumhurbaşkanı da olabilir.Yani ben isterdim,muasır ve alim bi insan ve de uyanık.Ben aslen menzil cemaatindenim ama Alpaslan hocamı da görüp tanışmak isterdim.Allah böyle insanları başımızdan eksik etmesin İslam a hizmet edene saygım sonsuzdur.

 • Vahit Aras SEN
  Yorum Tarihi

  Furkan Vakfi'nin Allah yar ve yardimcisi olsun hocam. Ben Turkiye'de Furkan Vakfi'nin Misir'in musluman kardesleri gibi bir seviyeye gelecegini dusunuyorum Allah'in dinini temsil etmeye layik tek cemaat sizsiniz Turkiye'de. Allah insallah sizi daha da guclendirir ve sayiniz milyonlari bulur. Amin.

  Bu asagidaki yorumlara bakiyorum, olumsuz elestirenleri bile yayinlamissiniz. Bunu birisi AKP'nin sitesinde yapsa yayinlarlar mi acaba cok merak ediyorum.

  AKP'nin yaptigi zulmu gormeyenler, gormek istemeyenler size ozenti demisler. Varsin desinler biz sizin gonlunuzu biliyoruz. Gonlunuzu bilmemize de ihtiyacinizin olmadigini biliyoruz. Cunku size de bize de Allah yeter. O ne guzel vekildir.

 • Selim Alacahan
  Yorum Tarihi

  Hocam 2006 yılından itibaren gerek ankara furkan vakfında gerek diğer faaliyetlerde sizi takip eden bir kişiyim.Rahmetli hocamız Fatıma hanımın tavsiyesi ile sizin derslerinizi özellikle usul ve kavvaid derslerinizi belki 10 defa işlemişizdir.Bununla birlikte dik duruşunuz ve mantıksal stratejik öngörülerinizi hep takdir etmişizdir. İçinizden ve sizi tanıyan bir kardeşiniz olarak son zamanlarda terörle ilgili açıklamalarınız bizi hakikaten çok üzdü.Furkan vakfı asla bir örgütün veya bir partinin istikametinde olmamalıdır.Özellikle hocam şu salon davası hakikaten çok abarttınız.Ya hocam biz ev derslerinden gelmiş insanlarız bir salonun verilmemesi bizi nasıl etkileyebilir.Kaldı ki şu yaptığınız miting bile bence gereksiz ve özenti bir miting...Buna samimi insanların ihtiyacı yok ortada çok büyük bir haksızlıkta yok ,,tebliğ ehli bir insan bazı meşakkatleri baştan kabul ediyor demektir.Tarihte nice tebliğ ve tevhid ehli kişiler sakallarından sürünerek boyunları vurulmuşken sizin ufak bir arbedeyi böyle gündemde tutmanız hakikaten doğru değil.Biz barış için tevhidi yaşamak ,insanlara Kurani ilimleri öğrenmek ve öğretmek olmalıdır.Son aylarda hocam yakışmayan şeyler görüyoruz. Bu mesajı okuyup tefekkür etmenizi rica edeceğim

 • erhan
  Yorum Tarihi

  hocam Vatana İhanet İslama göre nedir ? bu konuda net olmasa bile bu konuyu ele alan en ilgili ayetler nelerdir.

 • Arif İpek
  Yorum Tarihi

  Ahmet Yesevi Fransada yapılan ahlaksızlıklara vb birçok haksızlığa karşı furkanvakfi.net sayfamızdan yeterli bilgi alabilirsiniz

 • Furkan
  Yorum Tarihi

  zalimler ALLAHa hesap verecek.

 • Uğur siirt
  Yorum Tarihi

  hocam yolunuz yolumuzdur

 • bulent
  Yorum Tarihi

  hocam yoloun yolumuz allahbıze budavayı omuzlamazı ve ve sızınle buyolta sehıt olmaya allah nasıp eylesın

 • hasanelazig
  Yorum Tarihi

  vay be bende zan etmistimki bu akp hükümeti müslümandir

 • hasanelazig
  Yorum Tarihi

  muhterem hocam almanyadaki müslümanlarda seninledir.selameder ellerinden öperim.sana namus Seref sözüveriyorum ölene Kadar seninleyim.hocam

 • faruk eren
  Yorum Tarihi

  İŞTE BİZ BÖYLE BİR LİDERE SAHİBİZ VE SONUNA KADAR YANINDAYIZ!
  BİBER GAZI TAZİKLİ SU JOP DİNLEMEDİ O EN ÖNDE YÜRÜDÜ!
  YÜRÜ HOCAM YÜRÜ ARDINDA SAĞINDA SOLUNDA HER YANINDAYIZ!

 • Hüseyin Yalçıner
  Yorum Tarihi

  Biz, "Allah'ın dünyasında Allah'ın dediği olmalıdır" diyoruz.
  Suçumuz bu ise bu yolda canlarımız feda olsun..

 • CAVG8
  Yorum Tarihi

  SİZ CİDDEN FETULLAH GULENLE BAGLANTILI DEĞİL MİSİNİZ? BUNU İLKKEZ ÖĞRENDİM... BUGUNE KADARDA HEP BÖYLE BİLİYORDUK..BU BİLGİYE ÇOK ŞAŞIRDIM...

 • ibrahim
  Yorum Tarihi

  sevgili hocam Allah sizden razi olsun

 • Ahmet Yesevi
  Yorum Tarihi

  Peygamberlere yapılan zulümleri anlattınız Ama şunu hiç yapmadanız, peygambere ve Kuran'a yapılan alçakça hakaret ve saldırıları görmezden geldiniz. Demek ki senin ki hep sözde imiş.

 • RCFU8
  Yorum Tarihi

  Allah Büyük. Onun da bir hesabı var.